Prinášame vám novinky v oblasti parfumérie a čistiace prostriedky pre krásnu čistú voňavú a žiarivú domácnosť.
Parfémy jemné podmanivé vône, či magické a tajomné parfumy vás doslova omámia a vy budete na svoje okolie pôsobiť ako magnet!

 Betrēs ON parfém UNIQUE pánsky

Betres On Uniqe  Vrchné tóny tvoria bergamot, neroli, citrusy a mandarínka, na záver možno identifikovať fazuľu tonka a céder. Ideálne na deň čo deň. Vôňa vyrobená špeciálne pre mužov s jedinečnou a výraznou vôňou. Betres ON Perfume Unique for Him 100 ml bol navrhnutý tak, aby ste sa cítili pohodlne počas celého dňa, keď ho budete nosiť. Používaním tejto vône pocítime, ako do nás vtrhne sviežosť a čistota, vďaka čomu naše telo získa silnejšiu a mužnejšiu osobnosť. Táto vôňa Betres ON bola vytvorená tak, aby vydržala dlho a vydržala po celý deň. Bergamot, neroli, citrusy a mandarínka sa spájajú v rovnakej vôni, aby vás omámili. Je určený pre tých, ktorí chcú nádherne voňať. Nanesieme ju asi o 10 centimetrov zatlačením vône na miesto, v ktorom sa chceme parfumovať. Môže sa aplikovať každý deň.

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém NATURAL

Betres On Natural For Her 100 ml je jemná a svieža vôňa, ktorá ponúka tóny citrónu, bergamotu a drobného zrna. Rovnako aj jeho arómu dopĺňajú tóny mandlí, pomarančových kvetov a uzatvárajú sa nuansami cédra, cyprusu a pižma. Obsahuje 100ml.

19,00 €

Betrēs ON pánsky parfém FRESH

Pánsky parfém, ktorý dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho muža Svieža vôňa pre mužov na každodenné použitie. Vydáva ľahkú arómu, ktorá vytvára pocit čistoty a sviežosti. HLAVA: pomaranč, mandarinka, limetka, jazmín SRDCE: fialka, muškatový oriešok, koriander, frézia ZÁKLAD: dub, céder, biele pižmo Vyrobené v EU Španielsko 100 ml EAU DE PARFUM  

19,00 €

Bētres ON dámsky parfém BELLA

Tento parfum je formulovaný s esenciou čiernych ríbezlí, hrušky, kosatca, jazmínu a pomarančového kvetu, aby vytvoril jedinečnú vôňu Betres ON Parfum Bella for Her 100ml vás bude sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Čuch je jedným z najsilnejších a pomocou ktorého niekoho spoznáme najrýchlejšie. Parfum, ktorý si človek vyberie, musí zodpovedať jej osobnosti a vylepšiť jej najcharakteristickejšie črty. Ak ste temperamentná a aktívna žena, ktorá rada berie svoje šťastie a svoju ženskosť kamkoľvek idete, Betres ON pre vás vytvoril svoj parfém Bella. Jej vrchné tóny sú čierne ríbezle a hruška; a tie so srdcom sú kosatec, jazmín a pomarančový kvet, zatiaľ čo tie v pozadí sú fazuľa tonka, vanilka a pralinka. Tento produkt je určený pre ženy. Vhodné na každodenné aj špeciálne príležitosti. Nastriekajte niekoľko streknutí na telo a vlasy, aby sa vôňa rovnomerne rozložila. Pri dlhšom trvaní ovplyvňuje pulzné body, ako je krk a vnútro zápästia.

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém ETERNETAL

Betres ON Eternal Parfum pre Her100ml Tento parfém je formulovaný s ovocnou kombináciou citrónu, jablka a horkého pomaranča, aby vytvoril sviežu a dlhotrvajúcu vôňu. Betres ON Eternal Parfum for Her100ml vás bude sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Čuch je jedným z najsilnejších a pomocou ktorého niekoho spoznáme najrýchlejšie. Parfum, ktorý si človek vyberie, musí byť podľa jej osobnosti a musí zvýrazňovať jej najcharakteristickejšie črty. Ak ste vitálna žena, ktorá rada prináša radosť a žiarivosť kamkoľvek idete, odborníci z Betres ON pre vás vytvorili túto vôňu. Je formulovaný kombináciou ovocných vôní, ako je citrón a jablko vo vrchných tónoch a jazmín, horký pomaranč, ambra, céder a pižmo v srdci. Tento produkt je určený pre ženy. Vhodné na každodenné aj špeciálne príležitosti. Nastriekajte niekoľko streknutí na telo a vlasy, aby sa vôňa rovnomerne rozložila. Pri dlhšom trvaní ovplyvňuje pulzné body, ako je krk a vnútro zápästia.

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém LOVELY

Dajte najavo svoju najzmyselnejšiu stránku s Betres ON Perfume Lovely for Her 100 ml Tento parfum obsahuje pomaranč, Osmanthus a bergamot, ambru a pižmo, aby sa dosiahla jedinečná a osviežujúca vôňa. Betres ON Lovely Parfume for Her 100 ml vás bude sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Čuch je jedným z najsilnejších a pomocou ktorého niekoho spoznáme najrýchlejšie. Parfém, ktorý si človek vyberie, by mal zodpovedať jeho osobnosti a vylepšiť jeho najcharakteristickejšie črty. Ak ste zmyselná žena, z ktorej vyžaruje ženskosť kamkoľvek prídete a ktorá rada zanecháva svoju podstatu v iných ľuďoch, aby sa stala nezabudnuteľnou, Lovely by Betres ON môže byť vaším najlepším spojencom. Táto vôňa je navrhnutá s hlavnými tónmi pomarančového kvetu, osmanthu a bergamotu a srdcovými tónmi ambry a pižma. Pre koho je to určené? Tento produkt je určený pre ženy. Vhodné ako na každodenné použitie, tak aj na špeciálne príležitosti. Ako to platí? Nastriekajte niekoľkokrát na telo a vlasy, aby sa vôňa rovnomerne rozložila. Pri dlhšom trvaní ovplyvňuje pulzné body, ako je krk a vnútro zápästia. Odporúčanie na použitie: Zabráňte kontaktu s očami. Nestriekajte na podráždenú pokožku alebo kožné lézie. V prípade kontaktu s očami umyte veľkým množstvom vody. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Držte mimo dosahu detí.

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém GLAMOUR

PARFUME GLAMOUR je vôňa, ktorá stelesňuje eleganciu, žiarivosť a odhodlanie v každej kvapke. Vďaka precízne vytvorenej čuchovej kompozícii vás táto vôňa zahalí do aury sofistikovanosti a sebavedomia a prenesie vás do sveta luxusu a šarmu. Od prvého momentu vôňa odhaľuje svoju eleganciu s nádherným kvetinovým výstupom. Tóny magnólie, bergamotu a mandarínky sa spájajú v sviežom a žiarivom otvore, ktorý evokuje obraz záhrady v plnom kvete a upútava pozornosť svojou žiarivou krásou. V srdci PARFUME GLAMOUR sa ovocné tóny prelínajú s množstvom vzácnych kvetov. Tuberóza, slivka, fialka, orchidea, konvalinka a ruža sa spájajú do aromatickej symfónie, ktorá je bohatá a podmanivá. Každá kvetinová nota prináša svoju vlastnú komplexnosť a vytvára srdce, ktoré je opulentné aj jemné. Pozadie vône tvoria pižmové tóny, ktoré dodávajú trvalú zmyselnosť. Pižmo poskytuje mäkký, obklopujúci základ, zatiaľ čo vanilka prináša teplú, upokojujúcu sladkosť. Céder dodáva hĺbku a sofistikovanosť, zatiaľ čo čierna malina prináša nečakaný a šťavnatý nádych. PARFUME GLAMOUR je ideálnou voľbou pre chvíle, keď chcete vyniknúť impozantným a rafinovaným vzhľadom. Táto vôňa je ideálna pre špeciálne príležitosti, večerné udalosti a chvíle, kedy chcete vyžarovať sebadôveru a eleganciu. S každou aplikáciou budete ponorení do sveta luxusu a štýlu, ktorý si so sebou nesie samotnú esenciu sofistikovanosti a odhodlania. Ide o dokonalé spojenie vôní prírodných esencií. Obsahuje vrchné tóny: magnólia, bergamot a mandarínka, srdcové tóny; tuberóza, slivka, fialka, orchidea, konvalinka a ruža a bazové tóny; pižmo, vanilka, céder a čierne maliny. Drevená zátka; moderný a atraktívny dizajn.

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém NIGHT

Betres ON Parfum Night for Her 100 ml Tento parfum je formulovaný s ovocnou kombináciou hrušky, jablka, ylang-ylang, jazmínu, pižma a vanilky, aby vytvoril sviežu a dlhotrvajúcu vôňu. Betres ON Parfume Night for Her 100ml vás bude sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Čuch je jedným z najsilnejších a pomocou ktorého niekoho spoznáme najrýchlejšie. Parfum, ktorý si človek vyberie, musí byť podľa jej osobnosti a musí zvýrazňovať jej najcharakteristickejšie črty. Ak ste zmyselná žena, ktorá rada preberá zodpovednosť za svoj život a všetko robí s vášňou, odborníci z Betres ON pre vás vytvorili túto vôňu. Je vytvorený s vrchnými tónmi hrušky a jablka a srdcovými tónmi ylang-ylang, jazmínu, pižma a vanilky. Tento produkt je určený pre ženy. Vhodné na každodenné aj špeciálne príležitosti. Nastriekajte niekoľko streknutí na telo a vlasy, aby sa vôňa rovnomerne rozložila. Pri dlhšom trvaní ovplyvňuje pulzné body, ako je krk a vnútro zápästia. Užite si krásne  noci s našou parfémovou nocou, jej sladká bude intenzita, ktorá okúzli kamkoľvek sa vydáte  #BetresOn #fraganciasBetresOn #fraganciasfemeninas

19,00 €

Betrēs ON dámsky parfém SERENITY

Riešenie v balení pripravené stať sa vašou obľúbenou vôňou pre ženy, ktoré hľadajú ružovú kvetinovú vôňu. Betres ON Serenity Parfume   je dokonalé balenie, v ktorom nájdeme veľmi ženskú citrusovú vôňu pre ženy. Táto vôňa dodá lahodnú arómu tým najvýbušnejším, sladkým a odvážnym ženám. Má vrchné tóny bergamotu a mandarínky; V srdci sú tóny jazmínu, ruže a frézie a tóny vanilky, pižma a cédra. Je určený pre tých, ktorí chcú vydávať dobrú ženskú a kvetinovú vôňu. Aranžujte vôňu stlačením asi 10 alebo 15 centimetrov. Vždy dbajte na to, aby sa nedostal do kontaktu s očami alebo aby sa neotvoril. 

19,00 €

Betres ON dámsky parfém CANDY

Betres ON Parfum Candy for Her 100 ml Tento parfum je formulovaný s ovocnou kombináciou ruže, liči, konvalinky, pivónie, pižma a medu, aby vytvoril jedinečnú vôňu. Betres ON Parfum Candy for Her 100ml vás bude sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Čuch je jedným z najsilnejších a pomocou ktorého niekoho spoznáme najrýchlejšie. Parfum, ktorý si človek vyberie, musí zodpovedať jej osobnosti a vylepšiť jej najcharakteristickejšie črty. Ak ste milá a jemná žena, ktorá rada vylepšuje svoju pochúťku kamkoľvek idete, Betres ON pre vás vytvoril svoj parfum Candy. Vrchné tóny sú ruža a liči, zatiaľ čo srdcové tóny sú konvalinka a pivónia a základné tóny sú med, pižmo a céder. Tento produkt je určený pre ženy. Vhodné na každodenné aj špeciálne príležitosti. Nastriekajte niekoľko streknutí na telo a vlasy, aby sa vôňa rovnomerne rozložila. Pri dlhšom trvaní ovplyvňuje pulzné body, ako je krk a vnútro zápästia.

19,00 €

  Šampón na poškodené a farbené vlasy vlasy Betres 400 ml

  Šampón pre zničené a poškodené vlasy. Vďaka svojmu zloženiu výživných a účinných zložiek vyhladzuje vlasové vlákno a zintenzívňuje jeho jas. Posilňuje vlasové korienky a dodáva vlasom lesk, elasticitu a objem Vdýchne život vašim zničeným vlasom  Suché a poškodené vlasy priam volajú po intenzívnej výžive. Doprajte im prírodný šampón, vďaka ktorému opäť získajú svoj stratený pôvab. Jeho pravidelným používaním sa vyhnete lámaniu a strapkaniu, a taktiež ich ochránite pred škodlivými účinkami fénovania a farbenia   Vlastnosti: jemne čistí vlasy a pokožku hlavy regeneruje chemicky či tepelne poškodené vlasy opravuje polámané vlasy a rozštiepené končeky zanecháva vlasy vyživené a hydratované pomáha oživovať celkový vzhľad vlasov obnovuje prirodzenú pružnosť  posilňuje vlasy zastavuje nadmerné vypadávanie regeneruje a vyživuje vlasy dodáva vlasom zdravý vzhľad   Použitie: Naneste šampón na mokré vlasy, napeňte a dôkladne zmyte čistou vodou. V prípade potreby opakujte.   

  5,00 €

  Šampón pre normálne vlasy Betres 400 ml

  Jemne čistí pokožku hlavy a napomáha obnoviť zdravý rast vlasov Na ošetrenie normálnych až dehydratovaných vlasov bez lesku a života  pre všetky vekové kategórie  výborne čistí a zvláčňuje hydratuje, oživuje a dodáva živiny prispieva k lepšej poddajnosti vlasov uľahčuje rozčesávanie vlasov podporuje posilnenie a rýchlejšiu regeneráciu vlasov a obranyschopnosť vlasovej pokožky navracia lesk a vitalitu  POUŽITIE Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo šampónu, vmasírujte a dôkladne opláchnite. Zabráňte kontaktu s očami.  ÚČINKY posilňuje vlasy zastavuje nadmerné vypadávanie regeneruje a vyživuje vlasy dodáva vlasom zdravý vzhľad TYP VLASOV suché vlasy až normálne  poškodené  vlasy bez lesku

  5,00 €    Set 2 + 1 zadarmo

    Krémový hustý sprchový gél s melónovým extraktom šetrne čistí pokožku a dokonale ju zvláčňuje. Sladká vôňa vodového melónu osviežuje unavenú pokožku tela a povzbudzuje myseľ.  Zloženie viď obal Set obsshuje 2 ks sprchový gél mélon a jeden kus zdarma sprchový gél lesné ovocie.

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Krémový sprchový gél s kokosovou vôňou, ktorý vás zavedie na vaše obľúbené dovolenkové miesto.To je to, čo potrebujete! Zloženie viď obal Set obsahuje 2 sprchové gély kokos plus zdarma jeden sprchový šťavnatý melón   

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Krémový sprchový gél s kokosovou vôňou, ktorý vás zavedie na vaše obľúbené dovolenkové miesto.To je to, čo potrebujete! Zloženie viď obal Set obsahuje 2 sprchové gély kokos plus zdarma jeden sprchový gél kokos .  

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Krémový sprchový gél s kokosovou vôňou, ktorý vás zavedie na vaše obľúbené dovolenkové miesto.To je to, čo potrebujete!   Zloženie viď obal  Set obsahuje 2 sprchové gély kokos plus zdarma jeden sprchový gél lesné ovocie.  

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Doprajte si sladké krémové jahod! Spríjemnite si každý deň pocitom radosti zo sprchovania s kolekciou sprchovacích gélov Betres. Okamžite zanecháva pokožku sviežu a čistú. Sladká ovocná vôňa jahôd. Popis Sprchovací gél so sladkou ovocnou vôňou jahôd zanecháva pokožku tela okamžite čistú, sviežu a voňavú. S obsahom prírodných organických výťažkov, biologicky rozložiteľný, s vyváženým pH. Vmasírujte do navlhčenej pokožky, vnímajte lahodnú sviežu vôňu a opláchnite. Zloženie viď na obale. Set obsahuje 2 jahodové sprchové gély + zdarma sprchový gél šťavnatý melón. 

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Doprajte si sladké krémové jahod! Spríjemnite si každý deň pocitom radosti zo sprchovania s kolekciou sprchovacích gélov Betres. Okamžite zanecháva pokožku sviežu a čistú. Sladká ovocná vôňa jahôd. Popis Sprchovací gél so sladkou ovocnou vôňou jahôd zanecháva pokožku tela okamžite čistú, sviežu a voňavú. S obsahom prírodných organických výťažkov, biologicky rozložiteľný, s vyváženým pH. Vmasírujte do navlhčenej pokožky, vnímajte lahodnú sviežu vôňu a opláchnite. Zloženie viď na obale. Set obsahuje 2 jahodové sprchové gély + zdarma sprchový gél kokos.

    9,00 €

    Set 2 + 1 zadarmo

    Doprajte si sladké krémové jahod! Spríjemnite si každý deň pocitom radosti zo sprchovania s kolekciou sprchovacích gélov Betres. Okamžite zanecháva pokožku sviežu a čistú. Sladká ovocná vôňa jahôd. Popis Sprchovací gél so sladkou ovocnou vôňou jahôd zanecháva pokožku tela okamžite čistú, sviežu a voňavú. S obsahom prírodných organických výťažkov, biologicky rozložiteľný, s vyváženým pH. Vmasírujte do navlhčenej pokožky, vnímajte lahodnú sviežu vôňu a opláchnite. Zloženie viď na obale. Set obsahuje 2 jahodové sprchové gély + zdarma sprchový gél lesné ovocie.

    9,00 €

     Koncentrovaná aviváž Nutritiv SAAMIX 2L

     Koncentrovaná aviváž s dlhotrvajúcou príjemnou vôňou jarnej konvalinky. Obsahuje ošetrujúce a zmäkčujúce látky, navracia vypraným látkam hebkosť a dlhotrvajúcu sviežosť. Vlastnosti produktu:  Má antistatické vlastnosti a zabraňujú , uľahčuje žehlenie, Vďaka tomu je bielizeň veľmi hebká na dotyk. Oblečenie neelektrizuj svieža kvetinová vôňa s bohatým základom, ktorá tvorí tradičnú konvalinku. Typ vône: svieža konvalinková Hlava: zelená Srdce: konvalinka Na ručné pranie a pranie v práčke. Tento prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí menší počet oproti klasickým prostriedkom.

     4,50 €

     Tekutý čistiaci prací gél 2 v 1 Basic SAAMIX 3L

     Prací gél 2v1 3L s vôňou levandule  je určený pre pranie všetkých typov tkanín, ktoré zanecháva čisté a svieže. Je určený na pranie bielej i farebnej bielizne. Dokonalá rozpustnosť zaisťuje efektívne čistenie – účinkuje okamžite a napáda obtiažne odstrániteľnú špinu a škvrny. Zloženie umožňuje úplné vypláchanie – nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky pracieho prostriedku na bielizni. Obsahuje prírodné zmäkčovadlá vody a enzýmy. Je vhodný na pranie v automatickej práčke aj na ručné pranie. Prostriedok je možné použiť pri všetkých teplotách a na všetky druhy tkanín vhodných na pranie   Nebezpečenstvo Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára. Zneškodnite obsah / nádobu  Uchovávajte mimo dosahu detí.  

     5,80 €

     Univerzálny čistič SPA SAAMIX 1,5L

     1,5 litrová fľaša univerzálneho čistiaceho a saponátu na podlahy, kúpeľne, obklady s príjemnou vôňou Spa  Tento účinný viacúčelový čistiaci prostriedok si bez problémov poradí s nečistotou na všetkých umývateľných povrchoch a postará sa o to, aby bola vaša domácnosť žiarivo čistá a voňavá Po použití zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu. • na všetky povrchy • dlhotrvajúca vôňa

     3,50 €

     Univerzálny čistič s vôňou kvetiny SAAMIX 1,5L

     1,5 litrová fľaša univerzálneho čistiaceho a saponátu na podlahy, kúpeľne, obklady  s príjemnou kvetinovou vôňou Tento účinný viacúčelový čistiaci prostriedok si bez problémov poradí s nečistotou na všetkých umývateľných povrchoch a postará sa o to, aby bola vaša domácnosť žiarivo čistá a voňavá  Po použití zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu. • na všetky povrchy • dlhotrvajúca vôňa

     3,50 €

      Máte otázky?

       Ak máte  akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu alebo pripomienky k nášmu obchodu,

      neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára, urýchlite tak vybavenie Vašej požiadavky.


      Odoslaním formulára súhlasíte s podmienkami: Ochrana osobných údajov. 

      V našom eshope môžete bezpečne platiť pomocou platobnej brány gpwebpay