Betrēs ON dámsky parfém NATURAL

Vône s obsahom citrusov sú plné energie, života a pôsobia povzbudzujúco. 
Betres On Natural For Her 100 ml je jemná a svieža vôňa, ktorá ponúka tóny citrónu, bergamotu a drobného zrna. Rovnako aj jeho arómu dopĺňajú tóny mandlí, pomarančových kvetov a uzatvárajú sa nuansami cédra, cyprusu a pižma. Obsahuje 100ml.

Parfém, ktorý si človek vyberie, by mal zodpovedať jeho osobnosti a vylepšiť jeho najcharakteristickejšie črty. Ak ste prirodzená žena, ktorá počúva ťažké vône a chce sa nechať unášať sviežosťou a pocitom slobody, Betres ON pre vás vytvoril tento parfém. Obsahuje vrchné tóny bergamotu, petitgrain.

100% španielsky výrobok, španielska výroba.

Vyrobené podľa európskych smerníc s požiadavkami CEE.

Pri ich výrobe sa vždy používajú vysoko kvalitné suroviny a rafinované procesy.

AKO POUŽIŤ

Nastriekajte na pokožku alebo odev.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA A UPOZORNENIA

Nejedia.

Držte mimo dosahu detí.

Horľavý.

INGREDIENCIE

Alcohol Denat, Parfum, Voda, BHT, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzonate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Geraniol, Exyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool.

Tento parfum obsahuje citrón

perfumes #perfume #perfumecollection #fragrance #parfum #perfumelovers #fragrances #perfumesimportados #perfumeaddict #scent #perfumeshop #beauty #perfumelover #fragancias #perfumery #scentoftheday #eaudeparfum #m #fragrancelover #makeup #fashion #love #fragrancecollection #perfumaria #perfumesmasculinos #perfumesfemininos #natura #perfumeoriginal #o #perfumeria


19,00 €
nezahŕňa cenu dopravy 19,00 € / 1 ks