Betrēs ON dámsky parfém GLAMOUR

PARFUME GLAMOUR je vôňa, ktorá stelesňuje eleganciu, žiarivosť a odhodlanie v každej kvapke. Vďaka precízne vytvorenej čuchovej kompozícii vás táto vôňa zahalí do aury sofistikovanosti a sebavedomia a prenesie vás do sveta luxusu a šarmu.

Od prvého momentu vôňa odhaľuje svoju eleganciu s nádherným kvetinovým výstupom. Tóny magnólie, bergamotu a mandarínky sa spájajú v sviežom a žiarivom otvore, ktorý evokuje obraz záhrady v plnom kvete a upútava pozornosť svojou žiarivou krásou.

V srdci PARFUME GLAMOUR sa ovocné tóny prelínajú s množstvom vzácnych kvetov. Tuberóza, slivka, fialka, orchidea, konvalinka a ruža sa spájajú do aromatickej symfónie, ktorá je bohatá a podmanivá. Každá kvetinová nota prináša svoju vlastnú komplexnosť a vytvára srdce, ktoré je opulentné aj jemné.

Pozadie vône tvoria pižmové tóny, ktoré dodávajú trvalú zmyselnosť. Pižmo poskytuje mäkký, obklopujúci základ, zatiaľ čo vanilka prináša teplú, upokojujúcu sladkosť. Céder dodáva hĺbku a sofistikovanosť, zatiaľ čo čierna malina prináša nečakaný a šťavnatý nádych.

PARFUME GLAMOUR je ideálnou voľbou pre chvíle, keď chcete vyniknúť impozantným a rafinovaným vzhľadom. Táto vôňa je ideálna pre špeciálne príležitosti, večerné udalosti a chvíle, kedy chcete vyžarovať sebadôveru a eleganciu. S každou aplikáciou budete ponorení do sveta luxusu a štýlu, ktorý si so sebou nesie samotnú esenciu sofistikovanosti a odhodlania.

Ide o dokonalé spojenie vôní prírodných esencií. Obsahuje vrchné tóny: magnólia, bergamot a mandarínka, srdcové tóny; tuberóza, slivka, fialka, orchidea, konvalinka a ruža a bazové tóny; pižmo, vanilka, céder a čierne maliny.

Drevená zátka; moderný a atraktívny dizajn.

19,00 €
nezahŕňa cenu dopravy